צרו קשר

ייצרני מכשירי פילאטיס ומכשירי כושר

כיצרנים של מכשירי פילאטיס ומכשירי כושר, בון פילאטיס יצרה את תפיסת העולם שלה, הארגון והאיכות של מוצריה מהעקרונות הבסיסיים של המקום בו השיטה נוצרה.

 איכות

אצלנו אנו מבינים איכות במובן הרחב ביותר, מאחר ויצירת מכשירי בון פילאטיס מתחיל בזיהוי הצרכים אשר מנותחים על ידי צוות מאוד מעורב שעובד על שיפור והתאמה מתמידים של המוצרים.

הצוות של בון פילאטיס עונה על הצרכים האלה על ידי חיפוש מתמיד אחר החומרים הטובים ביותר והדרך להשתמש בהם ולהתאים אותם למשתמש ולמדריך כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

 בטיחות

מוצרי בון פילאטיס מתוכננים ומפותחים תחת פרמטרים כוללים של בטיחות.

מוצרי בון פילאטיס מעניקים בטיחות למשתמש ומדריך, תוך ביטול כל האלמנטים העלולים להיות מסוכנים בעת ביצוע תרגילים ובעת עבודה עם המכשיר.

הבטיחות של מוצרי בון פילאטיס היא מרכיב מרכזי בתפיסת העולם של חברתנו, בעלת פטנטים ואישורים מוכרים ברמה האירופית.

 הנדסת אנוש

הניתוח הדקדקני והמפורט של כל התנועות והפעולות הנעשות בעת תרגום שיטת הפילאטיס מאפשרת לבון פילאטיס לייצר מוצרים התואמים לכל צורך ויכולת של הלקוחות והמדריכים כאחד.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם המכון הביומכני בולנסיה- IBV-Valencia Biomechanics Institute כדי למקסם את הנדסת האנוש בציוד שאנו מייצרים.

 חדשנות

חדשנות ושיפור תמידי הינם עקרונות בסיסיים של בון פילאטיס.

ההשקעה המתמשכת במחקר ופיתוח, יחד עם המעורבות החזקה של צוות בון פילאטיס הם ערובה ליצירת מוצרים חדשניים ואיכותיים עבור הלקוחות שלנו, עם תמיכה מלאה. הפטנטים שלנו במערכת 'אדפטר', המיושמים בטאוור של הרפורמר והקדילק ומוט הרגל שלנו, הינם תוצר של ההשקעה שלנו במחקר ופיתוח.