צרו קשר

חברת פילאטיס

הפילוסופיה, ניהול העבודה והאיכות של מוצרי בון פילאטיס מבוססים על אותם כללים של שיטת פילאטיס.

לג'וזף פילאטיס היה צורך אחד: לשפר את המצב הבריאותי שלו. הוא שם לב למה שהיה חסר בכל הפעילויות הפיזיות שלו. הוא פיצה עליהם על ידי שילוב של אלמנטים שונים שיחד יצרו את האפקט הדרוש.

בון פילאטיס התמודדו עם בעיה דומה עם ציוד הפילאטיס שהיה בשוק באותה תקופה.

בעקבות בעיות חוזרות בעמוד השדרה הוא החל להתאמן בשיטת הפילאטיס והפך לאחד מהאנשים הרבים אשר משפרים את הרווחה הנפשית והפיזית שלהם באמצעות הדיסציפלינה העולמית הזאת.

האימון היומיומי גילה בפניו סדרה של לקויים בטיחותיים ופונקציונליים במכשירים הקיימים. הוא פגש ציוד שפעל על פי שיטות משנות ה70 לפתרון בעיות טכניות שניתן היום לפתור בדרכים טכנולוגיים מודרניים מדויקים יותר.

בון פילאטיס מייצרת ומפתחת את המוצרים שלה הודות לניסיון העשיר שיש לצוות שלה, עם מודעות לדרישות השוק. החברה מייצרת מוצרים המתאימים בדיוק למשתמשי הקצה ולראשונה אינה דורשת מהמשתמש להתאים עצמו לציוד. בון פילאטיס פועלת לפי תוכנית מחקר ופיתוח המסוגלת לזהות ליקויים ולהציג פתרונות מקצועיים לעולם הפילאטיס.

המוצרים שלנו והשירות שאנו נותנים הם שונים בגלל המעורבות האישית הגבוהה והאכפתיות שיש לכל אחד מחברי צוות בון פילאטיס. הניסיון שלנו בעולם הבריאות והספורט משתקף בפיתוח הציוד הכוללני ביותר בשוק, המעוצב לנוחיותך.